Breaking News
Home / Articles / ජ.වි.පෙන් පුංචි ඡන්දයේ තරගබිමට එන ලැයිස්තුව මෙන්න

ජ.වි.පෙන් පුංචි ඡන්දයේ තරගබිමට එන ලැයිස්තුව මෙන්න

JVP1
බදුල්ල මහ නගර සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. .ගාමිණී,
2. අජන්තා දමයන්තී,
3. රෝහිත රත්නායක,
4. ආර්.ඇම්.රන්දෙණිය,
5.ජයන්ත ප්‍රේමලාල්
වීරසිංහ, 
6.සමන්ත රෝහණ වීරසිංහ, 
7. නන්දන කැළුම්සිරි හපුගොඩ, 
8.ඩී.ඇම්.ප්‍රියන්ත,
9. ඩබ්.සඳමාලි,
10. සංජීවන වික්‍රමසිංහ,
11. වසන්ත සුජීව පීරිස්,
12. ආර්.ඇම්.සිරිසේන,
13. එස්.හපුගොඩ,
14. ජයන්ත පීරිස්, 
15.ප්‍රියංග ඉන්ද්‍රජිත්
බදුල්ල ප්‍රාදේශීය සභාව (ජනතාවිමුක්ති පෙරමුණ)
1. ජගත් නිශාන්තඉන්ද්‍රජිත් 
2. ජයසිංහ සිල්වා 
3. පාලිත අතුලසිරි ජයවර්ධන 
4.ඩී.ඇම්.සූරියබණ්ඩාර
5. ලක්මාලි වර්ණකුලසූරිය
6. පී.සෙල්වම්
7. සිතිර අමිතාභ ලෝකේෂ්වර
8. තිලක් විජේසුන්දර 
9. අරුණ පුෂ්පකුමාර 
10. එස්.සුපෙන්දරා
මීගහකිවුල ප්‍රාදේශීය සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. ජේ.ඇම්.මාලිනී
2. ගුණරත්න වීරසිංහ
3. සුදත් රත්නසිරි කරුණානායක 
4. ඩී.ඇම්.දිසානායක
5. ටී.ඇම්.කුමාරතිස්ස 
6. පී.කරුපයියා
7.ඩී.ඇම්.චන්ද්‍රපාල
8. එච්.ඇම්.විජේරත්න බණ්ඩා 
9. සුමිත් එස්.ප්‍රැන්සිස්
10. නාමල් රත්නායක
කන්දකැටිය ප්‍රාදේශීය සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. උපුල් ඔසන්ද බුද්ධික වඩුගේ 
2. සුසන්ත කුමාර වීරතුංග 
3. උපුල් ආනන්ද දිසානායක
4. නන්දසිරි ගුණසේකර
5. කේ.ඇම්.ජයසිංහ 
6. විජේරත්න බණ්ඩාර 
7. අතුල හේමකුමාර
8. කේ.සුනිල් ශාන්ත
9. පියල් වසන්ත කුමාර අබේකෝන් 
10. නිරෝෂා දමයන්තී ජයසුන්දර
ලුණුගල ප්‍රාදේශීය සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. ආර්.ඇම්.ජයබන්ධු
2. එච්.ඇම්.ලොකුබණ්ඩාර
3. ජයවීර අබෛ්කෝන්
4. චමින්ද සඳරුවන්
5. අනුෂා මධුවන්ති හේරත් 
6. ඩබ්..නිරෝෂනී
7. ආර්.ඇම්.බන්ධුසේන
8. ලෝලිත ප්‍රියංක
9. එන්.ගෝකිලම්බාල්
10. එස්.සනුසන්
11. සරලා නිදර්ශනී
12. තේ.ඩී.තිලකසිරි

හපුතලේ නගර සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. ආර්.රාජේන්ද්‍රන්
2. ජී.පී.පුෂ්පාදේවී
3. . එඩ්වඩ්
4. සුනිල් වික්‍රමගේ
5. කසුන් මධුසංඛ සේනාධීර 
6. ඩී.ඇම්.ගුණසිරි
7. පී.සුසිලා
ඇල්ල ප්‍රාදේශීය සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. එච්.රත්නපාල
2. ටී.එච්.දයානන්ද 
3. එස්.සෝමවර්ධන
4. ඩී.ඇම්.කුසුමාවතී
5. විල්සන් වසන්ත රාජා 
6. එච්.ජී.පී.හේමලතා 
7. ආර්.ඩී.චන්ද්‍රෙස්කර
8. දමිත් නයනානන්ද හෙන්නායක 
9. සචිත්‍ර එදිරිසිංහ 
10. කුමාර අනුර රත්නායක 
11. චමින්ද හේමකුමාර 
12. රවීන්ද්‍ර ලසන්ත නන්දික 
13. දයානන්ද රාජපක්ෂ
හල්දුම්මුල්ල ප්‍රාදේශීය සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1.ප්‍රසන්න බුද්ධික වීරකෝන් 
2. සුමතිපාල පෙරේරා 
3. විජයකුමාර් පාර්දීපන් 
4. එස්.ලෝගදර්ශන්
5. සිරිල් සමරවීර 
6.රොෂාන් කුමාර දිසානායක
7. ලලිත් පද්මසිරි බණ්ඩාර 
8. කේෂණී තරංගිකා
9. ශ්‍රියාණි පෙරේරා 
10. කේ.සෙල්වරාජ්
11. පී.එල්.ජයරත්න
12. චන්ද්‍රපාල කොඩිතුවක්කු
බණ්ඩාරවෙල මහ නගර සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. පැතුම් සුනන්ද රණසිංහ 
2. ධනසිරි රත්නායක 
3. මහේෂ් කුමාරසිරි 
4. ප්‍රියන්ත වීරසිංහ 
5. අයේෂා ලක්මාලී රත්නායක
6. .නඩරාජා
7. නිමේෂා දිල්රුක්ෂි කුමාරසූරිය 
8. ආර්.ඇම්.හේමන්ත
9. පී.ආර්.ලලිත්
10. චන්දන අමිල කුමාර
මහියංගණ ප්‍රාදේශීය සභාව (ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ)
1. ලලිත් කුමාර රත්නායක 
2. වජිර කුමාර තෙන්නකෝන් 
3.ඩී.ඇම්.සුනිල්රත්න
4. පී.ඇම්.ශීලවතී
5. එච්.ඇම්.කුමාරසිංහ
6. ඩී.ඇම්.ගුණරත්න
7. ඩී.ඇම්.ගුණතිලක
8. ඩබ්.ජී.අබේසිංහ
9. සේනක කුමාර බස්නායක
10. සුදත් බලගල්ල 
11.නවරත්න බණ්ඩා අලහකෝන්
12. බන්ධුල විජේරත්න අලහකෝන් 
13. ආරියරත්න බණ්ඩාර 
14. විනීතා ප්‍රියානි 

About mithilaya

Check Also

Chamara-Sampath

මට ඉස්කෝලෙකට ළමයෙක් දාගන්න බැරිනම් මේ මහඇමතිකමෙන් ඇති වැඩේ මොකක්ද? – හිටපු මහ ඇමති

මෙවර මැතිවරණය සදහා ඉදිරිපත් වන තමන්ගේ පක්ෂයේ අපේක්ෂකයන් පැවැත්වූ රැස්වීමකට සහභාගී වූ ඌව පළාත් සභවේ හිටපු ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *